UITSLAG CLUBCUP 2016
Uitslagen Clubcup 2016
 

cc1

Clubkampioenen 2016 / Sander van de Reep en Puck Wierdsma
 


UITSLAG HANS DANZLCUP 2016
Hans Danzl startlijst uitslag 28.11.2015
Hans Danzl Nationale puntenwedstrijd 29.11.2015

12307999_939045232842709_6612935664842894485_o


UITSLAG CLUBCUP 2015
Uitslag Clubcup 2014-2015
Uitslag overall Clubcup 2014-2015


UITSLAG JUBILEUM DUO-RENNEN 28 maart 2015
Uitslag jubileum duo-rennen

UITSLAG BAMBINOCUP TWEE 15 februari 2015
Bambino 15 febr 2015 uitslag

UITSLAG IL PRIMO CUP 14 februari 2015
Uitslag IlPrimoCup 14 febr 2015


UITSLAG VOORRONDE NK SCHOOLTEAMS 24 januari 2015
Skiën / Basis onderwijs en Voortgezet onderwijs
Uitslag_Alpine
Uitslag_totaal_Alpine
Uitslag_per skier_ Alpine

Snowboarden / Voortgezet onderwijs
Uitslag_Snowboarden
Uitslag_totaal_Snowboard
Uitslag_per boarder_Snowboard

Voor de finale op 11 april 2015 in Snowworld, Zoetermeer hebben de volgende scholen zich geplaatst;
Skiën / basis onderwijs
- Willem Alexander School, Bergen / Team WA2
- Van Reenen School, Bergen / Team REE1
- Matthieu Wiegman School, Bergen / Team MAT2

Skiën / voortgezet onderwijs
- Jac. P. Thijsse College, / Team JPT1
- CSG Jan Arentz, Alkmaar / team JAN3
- Petrus Canisius College, Alkmaar / team PCC1

Snowboarden / voortgezet onderwijs
- Petrus Canisius College, Alkmaar / team PCC1
- CSG Jan Arentz, Alkmaar / team JAN1
- Berger Scholen Gemeenschap / team BSG 1 


UITSLAG NPWB HANS DANZL CUP 30 november 2014
Uitslag-HansDanzlCup-BenAsp
Uitslag-HansDanzlCup -Scholieren plus

UITSLAG HANS DANZL CUP 29 november 2014
21ste editie
Uitslag Hans Danzl Cup 21e editie 29 nov

UITSLAG BAMBINOCUP IL PRIMO 15 november 2014
Uitslag Bambino

UITSLAG WISBI 8 november 2014
Uitslag WISBI 8 november

UITSLAG NPWB IL PRIMO 25 oktober 2014
Uitslag IP 25okt BENASP
Uitslag IP 25okt SCHOL JSV

UITSLAG CLUBKAMPIOENSCHAP IL PRIMO 2013-2014 13 april 2014
Uitslag clubkampioenschap 2014

UITSLAGEN KIDSCUP FINALE 15 maart 2014
kidscup-5-asp
kidscup-5-schol
kidscup-6-asp
kidscup-6-schol
kidscuptotaal

UITSLAG IL PRIMO CUP 9 maart 2014
uitslag Il Primo Cup 090314

UITSLAG TELSTAR BAMBINOCUP 1 februari 2014
Uitslag Telstar-Bambino Cup 01022014

UITSLAG IL PRIMO CUP 18 januari 2014
Uitslag-ilprimocup 180114


UITSLAG VOORRONDE NK SCHOOLTEAMS 11 januari 2014
Skiën / Basis onderwijs en Voortgezet onderwijs
vNKsch-uitslag -totaal skiën
vNKsch-uitslag -per team skiën
vNKsch-uitslag -per skier

Snowboarden / Voortgezet onderwijs
vNKsch-uitslag -totaal snowboard
vNKsch-uitslag -per team snowboarden
vNKsch-uitslag -per boarder

Voor de finale op 12 april in Snowworld, Zoetermeer hebben de volgende basisscholen zich geplaatst;
Skiën
- Willem Alexander School, Bergen / Team WAL1
- Van Reenen School, Bergen / Team REE1
- Bosschool, Bergen / Team BOS1
- OBS De Phoenix, Broek op Langedijk / Team PHX 1
- Matthieu Wiegman School, Bergen / Team MAT1

De volgende middelbare scholen hebben zich voor de finale op 12 april in Snowworld, Zoetermeer geplaatst.
Skiën
- Jac. P. Thijsse College, / Team JPT1
- CSG Jan Arentz, Alkmaar / team JAN1
- Petrus Canisius College, Alkmaar / team PCC2

Snowboarden
- Petrus Canisius College, Alkmaar / team PCC4
- CSG Jan Arentz, Alkmaar / team JAN6
- Berger Scholen Gemeenschap / team BSG 3

UITSLAG TELSTAR BAMBINO CUP 23 november 2013
Uitslag_Telstar-Bambino Cup 1

UITSLAG NPWB HANS DANZL CUP 2013 10 november 2013
Uitslag_HD101113_benjasp
Uitslag_HD101113_schol

UITSLAG HANS DANZL CUP 20e EDITIE 9 november 2013
Overall kampioenen 2013
Snelste dame Valerie Goudriaan
Snelste heer Sander Dito
Alle overige uitslagen per categorie vind je hier Uitslag_HDcup091113