Wim Wardenaar gedecoreerd

Geplaatst op 16-05-2018  -  Categorie: Algemeen

wim-wardenaarTijdens een goed bezochte ledenvergadering op dinsdag 15 mei zijn alle leden die meer dan 25 jaar lid zijn van onze vereniging in het zonnetje gezet. Met een speciaal ontworpen speld zijn al deze leden gedecoreerd.


Een byzondere avond was het voor Wim Wardenaar, die niet alleen erelid van onze vereniging is, maar ook nog het langst lid is van Il Primo: al 54 jaar. Na de uitreiking van zijn speld heeft Wim ook nog de vergadering toegesproken en bedankte hij een ieder die Il Primo heeft gesteund.

Wij willen Wim ook enorm bedanken voor het vele werk wat hij voor onze vereniging heeft gedaan en hopen hem nog lang te mogen begroeten.


 
 

Social media

 

Deel & Print

 
 

Contact

 

Skiclub il primo

Zwarteweg 4

1861GK Bergen

Tel: 072 - 5895064

ofni.[antispam].@ilprimo.nl  

Openingstijden

 

Locatie

 

 

 Ons navigatieadres is Duinweg 1 Bergen NH